Archiwum - maja 2007

o kobietach
To mój blog i moje prywatne opinie, więc pozwólcie że powiem wam coś o kobietach.. Gdy wychodzę do klubu, widzę masę kobiet. I nic dziwnego. W klubach zazwyczaj jest więcej dziewczyn niż facetów. Ale ja wcale nie o tym chciałem.. A chciałem o tym że większość z nich ubiera się tak żeby facetom języki wisiały do podłogi, żeby ich nie wiem pożądali? Żeby na nie patrzyli? Tego nie rozumiem.. Dobra, taka jest moda, taki styl teraz maja dziewczyny, żeby dużo pokazać, ubrać się ekstrawagancko. Ale mnie naprawdę to denerwuje. Osobiście lubię skromne dziewczyny, nie wyuzdane, kokietujące mężczyzn. Jak idę z dziewczyna do miasta, to oczekuje ze będzie ona tylko dla mnie.. jeśli będzie tańczyć to ze mną i dla mnie.. Dziwne podejście prawda? I to co najbardziej cenie w kobiecie.. to skromność. Dobrze i skromnie ubrana kobieta, jest sto razy bardziej atrakcyjna i pociągająca, niż kobieta która pokazuje wszystko już na wejściu.. nie lubię tego bardzo..
I nie lubię kobiet głupich. Chyba nikt nie lubi.. Ale ja doceniam inteligencję i mądrość kobiet. One maja cos czego nam facetom brakuje. Uzupełniają nas.. I mam wrażenie, że my również dajemy im cos czego im brakuje..

znów dobrze
Za dużo pieniędzy wydaję ostatnio. Ale jestem przynajmniej szczęsliwy. Pomimo nawet że mnie wczoraj okradziono.. karty, dokumenty.. troche pieniędzy, ale co tam. To wszystko moge odzyskać. Będzie troche ciężko, bo musiałem anulować karte kredytową, a stąd nie dostanę nowej.. czas wracać do domu.. Ale to dopiero na świeta.. Na wielkanoc. I wtedy Ją zobacze. Wtedy sie spotkamy. To już tylko 4 tygodnie. Nie tak dużo.. A co do innych powodów mojej szczęśliwości.. Ehhh.. wydalem mase pieniedzy, ale sie oplacilo kupilem mase komiksów.. Dawno sie nie cieszyłem tak bardzo.. siedze teraz i kiedy tylko moigęto czytam. Pochłaniam. A mam co kupiłem ponad 170 komiksów.. W polsce bym nawet o tym nie mógł marzyć..

Strona główna


Kalendarz

pn wt sr cz pt so nd
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123